Powiększanie Piersi (wkładki silikonowe)

Powiększanie piersi to zabieg, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center istnieje możliwość powiększenia piersi przy pomocy wkładek silikonowych:

Przed wizytą warto wiedzieć:
Do powiększenia biustu tą metodą wykorzystuje się wkładki wypełnione żelem silikonowym. Umieszcza się je pod gruczołem piersiowym. Zależnie od oczekiwań pacjentki, co do rozmiaru i kształtu biustu, można zastosować wkładki anatomiczne lub okrągłe. Miejsce nacięcia może być wykonane pod piersią lub naokoło sutka. Operacja powiększania biustu i jej ostateczny efekt operacji jest uzależniony od warunków anatomicznych pacjentki oraz stanu jej skóry.

Przed zabiegiem pacjentka kierowana jest na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o przebiegu operacji i informuje o jej ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach i zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentki, by przed tą wizytą przygotowały listę nurtujących je zagadnień.

Umów się na wizytę

Fakty o zabiegu

Czas trwaniaok. 120 minut
Wizyty kontrolne
 – 3x
Rekonwalescencja – 21-26 dni

Umów się na wizytę

Na standardowe etapy zabiegu składają się:

Zabieg i okres tuż po zabiegu:
Obejmuje powiększenie piersi, wykonywane w sedacji. Pacjentka może wrócić do domu następnego dnia po zabiegu.

Rekonwalescencja:
Tuż po operacji, w okolicy poddanej zabiegowi pojawiają się siniaki i obrzęki. Często występują również dolegliwości bólowe, trwające do kilku dni po zabiegu. Ich nasilenie można kontrolować dobranymi przez lekarza środkami przeciwbólowymi. Ból ustępuje po około 7-14 dniach. Przez 2 tygodnie po operacji należy stale nosić specjalny biustonosz, następnie, do 6 tygodni po zabiegu, można go nosić z przerwami.

Wzięcie prysznica i kąpiel w wannie są możliwe po zdjęciu szwów, czyli po około 7 dniach od zabiegu. Do aktywności można powrócić po 3-7 dniach, w zależności od nasilenia odczuwanego bólu. Powrót do życia intymnego jest możliwy po około 1-3 tygodniach, z intensywną aktywnością fizyczną należy poczekać około 3- 4 tygodni.

Kontrole po zabiegu:
Po 7 dniach lekarz zdejmuje szwy. Wizyty kontrolne zalecane są po miesiącu, trzech miesiącach i pół roku od wykonania zabiegu. Przed zabiegiem należy wykonać badania: morfologia z rozmazem, układ krzepnięcia (APTT), grupa krwi, poziom przeciwciał HBs, HCV, elektrolity (sód i potas), poziom glukozy na czczo, USG piersi oraz RTG płuc i EKG (osoby powyżej 50-go r.ż.).

Efekty operacji:
Trwałe, choć należy pamiętać, że karmienie piersią, ciąża czy wahania wagi mogą mieć wpływ na zmianę efektów estetycznych.

W Horizon Medical Center istnieje możliwość skorzystania z MediRat i opłacenie zabiegu powiększenia piersi na raty.

Umów się na wizytę

Ile kosztuje zabieg?

Cena minimalna13 500 zł
Cena maksymalna16 150 zł

***Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem

Umów się na wizytę

#powiekszanie #piersi #warszawa #cycki #najlepsi #specjalisci #horizon #medical #center #horizonmedicalcenter

Polecamy zabiegi dodatkowe

Mezoterapia Osoczem

Mezoterapia to zabieg coraz częściej wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Powodem tego są bardzo dobre efekty i wielu zadowolonych z jej rezultatów pacjentów.

Już od 400zł

Poznaj Mezoterapie

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (metoda Beauli)

Beauli to zabieg, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w mało inwazyjny sposób. Jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm, ponieważ biust modelowany jest przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała pacjentki.

Już od 10 000zł

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (metoda Beauli)