Powiększanie Piersi Implantami

Powiększanie piersi to zabieg, który wykonuje się ze względów estetycznych. Najczęściej decydują się na niego panie, które uważają, że ich biust jest za mały. W Horizon Medical Center istnieje możliwość powiększenia piersi przy pomocy wkładek silikonowych:

Przed wizytą warto wiedzieć:
Do powiększenia biustu tą metodą wykorzystuje się wkładki wypełnione żelem silikonowym. Umieszcza się je pod gruczołem piersiowym. Zależnie od oczekiwań pacjentki, co do rozmiaru i kształtu biustu, można zastosować wkładki anatomiczne lub okrągłe. Miejsce nacięcia może być wykonane pod piersią lub naokoło sutka. Operacja powiększania biustu i jej ostateczny efekt operacji jest uzależniony od warunków anatomicznych pacjentki oraz stanu jej skóry.

Przed zabiegiem pacjentka kierowana jest na konsultację u chirurga plastyka, który szczegółowo opowiada o przebiegu operacji i informuje o jej ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach i zadać pytania, na które lekarz podczas niej odpowie. Zachęcamy pacjentki, by przed tą wizytą przygotowały listę nurtujących je zagadnień.

Umów się na wizytę

Ile kosztuje zabieg?

Cena minimalna13 500 zł
Cena maksymalna16 150 zł

***Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem

Umów się na wizytę

Umów się na konsultację już dzisiaj i skorzystaj z promocji!

Umów się na zabieg

PRZED / PO

Powiększanie piersi (wkładki sylikonowe). Klinika Medycyna Urody.

Poznaj inne zabiegi

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (metoda Beauli)

Beauli to zabieg, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w mało inwazyjny sposób. Jest to metoda dobrze tolerowana przez organizm, ponieważ biust modelowany jest przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała pacjentki.

Już od 10 000zł

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (metoda Beauli)