Liposukcja Body Jet

Zabieg liposukcji, polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej metodą Body Jet. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn skarżących się na lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.

W przypadku kobiet takimi miejscami są głównie okolice bocznej powierzchni ud, biodra, łydki i kolana. Okolice brzucha często stanowią problem zarówno dla pań, jak i panów. Należy pamiętać, że zabieg odysania tłuszczu nie jest metodą leczenia otyłości, a działaniem zapewniającym poprawę estetyki i ogólnego wyglądu ciała.

Zabieg Body Jet jest bezpieczniejszą i mniej inwazyjną metodą niż odsysanie tkanki tłuszczowej powszechnie stosowane do tej pory. Do jej wykonania wykorzystuje się delikatny, łagodnie działający strumień ciśnienia wody, który zapewnia odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej tak, by maksymalnie ochronić delikatne naczynia krwionośne, nerwy, a także samą skórę.

Liposukcja Body Jet gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo, lepsze efekty zabiegu, a także szybki powrót do pełni sprawności i wysoki komfort pacjenta. Po przeprowadzeniu zabiegu tą metodą, pacjent może niemal natychmiast wrócić do swojej naturalnej, codziennej aktywności.

Umów się na wizytę

Fakty o zabiegu

Czas trwaniaok. 60-120 minut
Wizyty kontrolne – 2x
Rekonwalescencja – 1 dzień

Umów się na wizytę

Dzięki zastosowaniu delikatnego strumienia wody, komórki tłuszczowe pozyskane w trakcie zabiegu nie zostają uszkodzone i mogą zostać wykorzystane do innych zabiegów, takich jak:

  • powiększanie biustu tkanką tłuszczową
  • korekta piersi po mastektomii i zabiegach wycięcia guzków
  • modelowanie kształtu twarzy
  • wypełnianie zmarszczek
  • wypełnianie ubytków w skórze
  • przywracanie dobrego wyglądu uszkodzeniom ciała powstałych w wyniku wypadków

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, możliwe jest wykonanie go również w lekkiej sedacji dla pełnego komfortu naszych pacjentów.

Pobyt w klinice:
Pacjenci nie wymagają hospitalizacji. Ich samopoczucie w trakcie i po zabiegu jest bardzo dobre i mogą oni zaraz po wizycie w klinice bez obaw wrócić do domu. Do zajęć codziennych i pełnej aktywności zawodowej można powrócić już w 2-3 dobie po zabiegu.

Rekonwalescencja:
Prawdopodobieństwo powstania śladów, siniaków i obrzęków przy wykorzystaniu metody Body Jet jest zredukowane do minimum. Przy zastosowaniu się do zaleceń lekarza, takich jak noszenie ubrania uciskowego i poddanie się serii masaży, metoda ta gwarantuje odpowiednie wymodelowanie sylwetki, pozbycie się centymetrów w obwodzie oraz gładką, równą, zdrowo wyglądającą skórę.

Przed zabiegiem należy wykonać następujące badania: morfologia z rozmazem, układ krzepnięcia (APTT), grupa krwi, poziom przeciwciał HBs, HCV, elektrolity (sód i potas), poziom glukozy na czczo, RTG płuc i EKG

Efekty operacji:
Pozostają trwałe przy zachowaniu przez pacjenta w miarę stałej masy ciała.

Umów się na wizytę

Fakty o zabiegu

Cena minimalna – 5000zł
Cena maksymalna – w zależności od liczby obszarów

***Cena ostateczna ustalana podczas konsultacji z lekarzem

Umów się na wizytę

#chirurgiaplastyczna #bodyjet #body #jet #horizonmedcialcetner #liposukcja #wodna #najlepsi #specjalisci #warszawa

Polecamy zabiegi dodatkowe

Powiększanie Piersi
(met. Beauli)

Beauli to zabieg, który daje pacjentkom możliwość zmiany wielkości i kształtu piersi w nieinwazyjny, bezoperacyjny sposób.

Już od 9.000zł

Powiększanie met. Beauli

Lipofilling

Lipofilling to rewolucyjna technika, która wykorzystuje własną tkankę tłuszczową jako naturalny wypełniacz zwiększający objętość skóry dający natychmiastowe efekty i naturalną korektę zmarszczek, fałd i konturu twarzy.

Już od 4.000zł

Poznaj Lipofilling

Mezoterapia Osoczem

Mezoterapia to zabieg coraz częściej wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej. Powodem tego są bardzo dobre efekty i wielu zadowolonych z jej rezultatów pacjentów.

Już od 400zł

Poznaj Mezoterapie